Trading Card

Name Artists Number Rarity
Access to Extra Munitions Thomas Milliorn 1 C
Albatross ALB-3U Lee Fields 2 R
Aletha Kabrinski Will Simpson 3 R
Ammo Truck Chris Trevas 4 U
Anastasius Focht Tony Roberts 5 R
Anvil ANV-3M Sam Wood 6 U
Apollo APL-1M Tom Wanerstrand 7 C
Artillery Bombardment Franz Vohwinkel 8 C
Assault 'Mech Specialists Zina Saunders 9 U
Assault on the Rear Echelon Doug Chaffee 10 C
Baboon Howler Tom Kyffin 11 R
Batchall Romas 12 R
Behemoth Stone Rhino Mark Tedin 13 R
Berserker BRZ-A3 Ted Naifah 14 R
Booty Cache David Deitrick 15 R
Com Guard Response Team Thomas Milliorn 16 C
ComStar Investment Janet Hamlin 17 U
ComStar News Bureau Franz Vohwinkel 18 R
ComStar Support Pat Morrissey 19 C
ComStar Technicians Mike Jackson 20 U
Contract with 21st Centauri Lancers Doug Chaffee 21 R
Contract with Eridani Light Horse David Deitrick 22 R
Contract with Northwind Highlanders Christina Wald 23 U
Contract with Snord's Irregulars Janet Aulisio 24 R
Contract with The Black Thorns Janine Johnston 25 R
Corvis Dom! 26 C
Dart DRT-3S Ted Naifeh 27 U
Difficult Terrain Kevin McCann 28 C
Disguised Coordinates Zak Plucinski 29 C
Disrupted Supply Lines Tom Kyffin 30 U
Dr. Ariel Reed Pat Morrissey 31 R
Expert Negotiating Team Jock 32 U
First Circuit Summons Janine Johnston 33 U
Grand Titan T-IT-N10M Doug Chaffee 34 C
Grim Reaper GRM-R-PR29 Doug Chaffee 35 C
Gunslinger GUN-1ERD Simon Harrison 36 U
Hammer HMR-3M Jeff Laubenstein 37 C
Hellhound Conjurer Doug Chaffee 38 U
Hercules HRC-LS-9000 Mark Poole 39 U
Hermes II HER-5S Dave Seeley 40 C
Hidden Reserves Jock 41 C
High-Profile Target Chris Trevas 42 U
Hohiro Kurita Zina Saunders 43 R
Huron Warrior HUR-W0-R4L Jock 44 C
Hyperpulse Generator Audrey Corman 45 R
Intimidating Paint Job Dermot Power 46 U
Jackal JA-KL-1532 Stuart Beel 47 C
Kraken Bane Chippy 48 U
Last Stand at Hanover Ted Naifeh 49 U
Linebacker B Kevin McCann 50 C
Linebacker Prime Kevin McCann 51 C
Mandrill David Seeley 52 R
Maskirovka Headquarters Janine Johnston 53 U
'Mech Rotation Tony Roberts 54 C
'Mech Trap Dermot Power 55 C
Mercenary Commission Contacts Janet Hamlin 56 U
Mercenary Contract Mike Raabe 57 C
Mercenary Relations Division Janine Johnston 58 C
Myndo Waterly D. Alexander Gregory 59 R
Naga Prime Randy Asplund-Faith 60 U
Nekekami Sabotage Chippy 61 U
Nightsky NGS-4S Clifford Upp 62 U
Omi Kurita D. Alexander Gregory 63 R
Outreach Mercenary Training Christina Wald 64 C
Penetrator PTR-4D Dermot Power 65 U
Phantom C Charles Gillespie 66 U
Phantom D Charles Gillespie 67 U
Phantom Prime Charles Gillespie 68 C
Pouncer C Pete Venters 69 C
Pouncer Prime Pete Venters 70 C
Protection Racket Doug Chaffee 71 R
Rapid Deployment Kelly Krantz 72 C
Reactor Breach Romas 73 R
Redjack Ryan Zina Saunders 74 R
Relentless Assault Dave Seeley 75 U
Repair Facility Stuart Beel 76 C
Rhonda Snord David Roach 77 R
Rhonda's Highlander HGN-732 Janet Aulisio 78 R
Salamander PPR-5S David Seeley 79 R
Sandhurst Royal Military Academy Pat Morrissey 80 U
Scarabus SCB-9A Lee Fields 81 R
Sharilar Mori David Roach 82 R
Snake SNK-1V Dermot Power 83 C
Stealth STH-1D Colin MacNeil 84 U
Strip Mining Operation Mike Raabe 85 C
Sun-Tzu Liao Janet Aulisio 86 R
Tactical Advantage Sam Wood 87 C
Taking the Hit Richard Kane-Ferguson 88 C
Targeting Ace Colin MacNeil 89 U
Tempest TMP-3M Chippy 90 C
Thunder THR-1L Mark Poole 91 C
Tracking System Failure Christopher Rush 92 U
Transportation Delay Doug Chaffee 93 C
Underworld Connections Janet Aulisio 94 C
Unopposed Kelly Krantz 95 C
UrbanMech IIC Mike Jackson 96 C
Vandervahn Chistu Doug Alexander 97 R
Venom SDR-9K Andrew Hepworth 98 U
Widowmaker Daishi Dire Wolf Joel Biske 99 R
Wyvern IIC Colin MacNeil 100 C
Yen-Lo-Wang CN9-YLW Simon Gurr 101 R